Ana Sayfa Yaşam Otomobil Motosiklet Otomobil Oto Bakım Temizlik Fren Balata Bakım Ürünleri
Reel Fren Balata Temizleme Spreyi 500mm (24 Adet)
  • Reel Fren Balata Temizleme Spreyi 500mm (24 Adet)
Reel Fren Balata Temizleme Spreyi 500mm (24 Adet)
Ürün Kodu : GMH012       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Reel
1,440.00 TL   900.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Saat 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.
Ürün Açıklaması


En Kaliteli En Ucuz Balata Temizlik Spreyi

Reel Balata Temizleyici Sprey 500 ml x 24 Adet

Reel Balata Temizleyici Sprey, aracınızın hareketli aksamlarının çalışmasını düzene sokar, hareketli parçalar arasındaki sürtünmeyi kolaylaştırarak aşınmayı minimum seviyeye çeker. Fren sisteminde bulunan balataların daha rahat fren yapmasını sağlar ve ömrünü uzatır. Ürün, araç servisleri tarafından yapılan tamir ve bakım işlemlerinde yoğun olarak kullanılır.

Reel Balata Temizleyici Sprey Özellikleri :

Aracınızın motor aksamında, şanzıman gövdesinde, kampanalı ve diskli fren balatalarında kullanıma bağlı olarak zaman içinde kurum ve yağ oluşur. Bu birikintiler, fren sisteminde aşınmaya ve fren performansında düşüşe neden olur. Reel Balata Temizleyici Sprey, bu kısımlarda biriken kurumu, kiri ve yağı efektif bir biçimde temizler. Ürün, motor yağı artığı vefren tozlarının giderilmesinde son derece etkilidir. Ürünün formülü; AOX, silikon ve aseton içermediği ve uçucu olduğu için uygulamadan sonra yüzeylerde herhangi bir tortu ya da yağlı kalıntı bırakmaz. Reel Balata Temizleyici Sprey, yıkamayla çıkmayan zorlu kirleri çıkarmak içindir. Fren sistemini sökmeye gerek kalmadan yüzeyleri temizler. Katılaşmış yağ kalıntılarında bile iz bırakmadan optimum temizlik sağlar. Sprey, ozon tabakası ile dost olup çevre sağlığına duyarlıdır.

Öne Çıkan Teknik Detaylar :

Miktarı: 500 ml x 24 Adet 

Kullanılacağı Alan: Motor Aksamı ve Fren Balataları

Kullanım Şekli: Sprey

Ürün Özellikleri :

Araçların motor aksamları, şanzıman gövdeleri ve kampanalı ve diskli fren balatalarında zamanla kullanıma bağlı olarak yağ ve kurum oluşur. Reel Balata Temizleyici Sprey bu bölgelerde oluşan yağın, kurumun ve kirin efektif bir şekilde temizlenmesini sağlar.

Ürünün Genel Özellikleri :

Kurum, yağ, fren tozu ve motor yağı artıklarının temizlenmesinde etkin olarak kullanılır. Reel Balata Temizleyici Sprey hızlı havalanma özelliği sayesinde çabuk ve yüksek temizlik performansı gösterir. AOX, aseton ve silikon içermeyen Reel Balata Temizleyici Sprey kullanıldığı bölgelerde herhangi artık bırakmaz. Reel Balata Temizleyici Sprey 500 ürünü ozon ile dost olup çevre sağlığına duyarlıdır.

Kullanım Şekli :

Reel Balata Temizleyici Sprey 500 ml’lik ambalajlarda satılıp ürünün garanti süresi 24 aydır. Bu sprey aracın motor ve şanzıman gövdesi yanı sıra fren balatalarında oluşan kurum, kir ve yağın temizlenmesinde kullanılır.

Balata spreyini kullanmadan önce çalkalamanız tavsiye edilir. Spreyi kirli parçaların üstüne sıktıktan sonra kirli alanlara nüfuz etmesini bekleyiniz. Parçaları kuru bezle silerek veya açık havada bekleterek kurutunuz. Çok kirlenmiş ve katılaşmış yağlar üzerine sıktığınızda işlemi bir kaç kez tekrarlayınız.

Kullanım Esnasında Dikkat Edilmesi Gereken Başlıca Noktalar :

Reel Balata Temizleyici Sprey kızgın parçaların üzerine püskürtülmemelidir. Bu yüzden motor soğuduktan sonra veya araç çalıştırılmadan önce uygulanması önerilir. Lastik, lastik yüzeyleri ve plastik parçalar üzerine uygulanmadan önce herhangi kötü sonuçla karşılaşılmaması için mutlaka yüzeyin belli bir bölümünde test edilmelidir. Metal yüzeylerde uygulanmadan önce gözden uzak bir yerde deneme uygulaması yapılması tavsiye edilir. Tüm bu veriler ürüne uygulanan kalite kontrol testlerinde elde edilen sonuçlardan çıkarılmış olmuş, hepsi birer tavsiye niteliğindedir.

Reel Balata Temizleyici Sprey 500 Ml. Aracınızı kullanırken zamanla fren sisteminizde kirler birikir. Kirlenen balatalar, diskler, mengeneler, debriyaj parçaları, yaylar, kampanalar, kaliper ve fren merkez silindiri aşınır ve ilk zamanlardaki fren performansını yitirir.

Spreyi 50°C’nin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmamanız, kutu bitse bile ateşe atmamanız tavsiye edilir. İçerisinde çevreye zarar vermeyen, ozonla dost itici gazlar vardır. Uzun süre teneffüs etmemeye çalışın ve mümkünse yeterli havalandırmanın olduğu yerlerde kullanmayı tercih edin.

Spreyin direk göz veya deri ile temasından kaçınınız, göze geldiği taktirde bol su ile 15 dakika yıkayınız. Kullanım şekline uygun kullanmanız tavsiye edilir.

Bu veriler tecrübelerimizle elde edilmiştir ve sadece tavsiye niteliğindedir. Metal yüzeylere uygulamadan önce ön denemeler yapmanız tavsiye edilir.

AOX, silikon ve aseton içermez. Tüm ürünlerimiz ozon ile dost olup, çevre ve insan sağlığına saygılıdır.

Kullanım Amacı :

Balata temizleme spreyi, normal yıkama ile çıkmayan bu kirleri kolaylıkla temizlemek içindir. Fren balata, diferansiyel ve şanzıman temizliğinde kullanılabilir. Fren ünitesini sökmeyi gerektirmeden yüzeylerde biriken ekstra yağ ve kir kalıntıları temizler, dar alanlardaki kiri ve yağı akıtmak veya döşemelerdeki ağır yağ lekelerini çıkarmada güvenle kullanılabilir. Katılaşmış yağ atıklarını bile optimum şekilde iz bırakmadan temizler.

Uygulama sonrasında kullanılan yüzeyde, hızlı uçuculuğu sayesinde hiçbir tortu veya yağlı kirli kalıntı bırakmamakta çok etkilidir.

Araç servislerinin; bakım, tamir ve servis işlerinde çok kullandığı ürünlerden biridir. Araçların çalışma sistemini düzene sokar ve çalışan aksamların sürtünmelerini kolaylaştırarak daha az tahribata uğramalarını sağlar. Aracınızın fren sistemindeki balataların ömrünü uzatır ve daha rahat fren yapmanızı sağlar.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
Saat 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kargo Firması
:
Aras Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Mersin
Teslimat Detayları
:

Hafta içi, gün içerisinde saat 12:00’ye ve Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler, takip eden ilk iş gününde kargoya verilir. Bayramlar ve resmi tatiller bu sürenin dışındadır.

İade/İptal Detayları
:

14 Gün içerisinde Ürün İade edilebilir, Sipariş edilmiş olan ürün Kargoya verildikten sonra  iptal veya Ürün Müşteriye Teslim edildikten sonra Ürünün iade edildiği durumlarda Ödenen Ürün bedelinden Kargo Ücreti Kesilir ve Ürün Tarafımızca Kargodan Teslim Alındığından itibaren en geç 3 iş günü sonra Ödeme yapan hesaba Havale ile  İade edilir.


BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.