Petromatik İşleyişi

Petromatik Club Üyemiz Alışverişini üye işyerimizden yaptığında ödemesini Kasa yetkilisine Nakit veya kredi kartı ile öder, 

Kasa yetkilisine Club Üyesi olduğunu söyler para puanını işlemesi için telefon numarasını söyler yetkiliniz sisteme Alış veriş tutarı ve telefon numarasını girer, Aynı anda Club üyemize sms mesajı ile kaç para puan Hesabına eklendiği bilgisi sisteme kayıtlı telefon numaranıza gelir. Her alışverişte anında para puan Club üyesi hesabına eklenir, Kazandığı para puanları 48 saat sonra veya üye işyerinin itirazı varsa yapılan mutabakat sonucunda kullanıma açılır.

Para puan, yalnızca Petromatik Club üye iş yerlerinde harcanabilir. Club üyesi yetkiliye; alış veriş ödemesini Para puan yapmak istediğini söyler. Cep telefonunu yetkili ile paylaşır . Kasa yetkilisi, sisteme giriş yaptığında club üyesine harcanacak olan para puan miktarının yazılı olduğu sms ile onay kodu gelir .Gelen onay kodunu yetkiliye bildirir sisteme işlenir ve sistem onay kodunu kabul eder ve para puan ile harcamasını gerçekleştirirsiniz.

Üye işyeri;

Para puan işlenmesi ile ilgili Yaptığı işlemler sonucu Para puan tutarlarını  ve Komisyon ödemelerini her ayın 15. günü ve  sonuncu günü ayda  iki kez  firmamızın banka hesabına Havale ile öder.

Petromatik Club ;

Üye işyerinin Para puan Harcaması ile ilgili Yaptığı işlemlerin tutarlarını her işlem gününü izleyen ertesi iş günü Üye işyeri banka hesabına Havale ile öder. 

Her Türlü Bilgi İçin Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz;  0 850 833 55 47