Petromatik Club Nedir?

Birinci Kısım Üyeler

Petromatik Club Nedir ?

Petromatik Club Ortak Kart Proje üyesi” Olan Kurum ve Kuruluşların Üye ve Üyelerin birinci derece Yakınlarının Kullanabileceği Bir sistemdir.

‘’Sistemimizde yer alan Kurum veya kuruluşlardan Referans Kodu Olmayanlar Üye Olamazlar’’
 
Petromatik Club,  üyelerinin kazanması için tüm üye işyerlerinden özel indirimler alarak alışverişlerinizde para puan kazanmanızı sağlayan, kazandığınız para puanları tüm üye işyerlerinde alışveriş harcaması olarak kullandıran bir e-kart sistemidir.
Neden her zaman yaptığınız alışverişlerinizi Petromatik Club üye işyerlerinden yaparak ekstra kazanca dönüştürmeyesiniz ki?
 
Üyelerine Ücretsizdir, Gizli fiyat veya maliyeti yoktur, Güvenli, Bütçeye katkı sağlar
Bir değil Her sektörden Para puan kazandırır, Kazandırdığını Kullanma imkânı sunar.
Alışveriş de Fiziki karta ihtiyaç yoktur, Telefonunuz Yanınızda olsun yeter.
7/24 Güncel bakiye, hesap Hareketleri izleme Olanağı vardır.
7/24 Ücretsiz Para puan transferi Sadakat Karttan Çok daha Fazlası
 
Petromatik Club üyesi olmak ücretli midir?

Petromatik Club üyesi olmak için hiçbir ücret ödemezsiniz. Aylık ve yıllık ödemeleri yoktur. Size üye işyerlerinde ekstradan para puan kazandırarak bütçenize katkı sağlar. ’Fiziki karta ihtiyacınız yoktur, alışverişlerde sadece telefonunuzun yanınızda olması yeterli.’’
‘’Nasıl olur para kazanmadan ücretsiz yapılır mı dediğinizi duyar gibiyiz.’’
Elbette biz para kazanıyoruz sizlere en kaliteli en avantajlı En iyi hizmeti Sunacak olan Üye işyerleri ile Anlaşma yapıyor, Onlardan Hizmet bedelimizi Alıyoruz Bu arada Aldığımız Hizmet bedelinin bir bölümünü de sistemin gelişmesi için Harcıyoruz.
 
Petromatik Club üyesi olarak nasıl para puan toplarım?

Öncelikle www.petromatik.club internet sitemize,  Google Play’de veya Apple Store‘de bulunan ‘’Petromatik Club’’ uygulamamızı indirip giriş yaparak ‘’kayıt ol’’ sekmesin’ den üye kaydınızı gerçekleştirirsiniz.
Üyeliğinizin onaylandığına dair aynı anda telefonunuza sms mesajı gelecektir.
O andan itibaren Petromatik Club üyemiz olmuş oluyorsunuz.
Alışverişinizi İnternet sitemizde kaydı bulunan Kurumsal dilediğiniz Petromatik Club üye işyerlerinden yapmanız gerekmektedir. (Lütfen Petromatik Club üye işyeri olduğunu web sitemiz üye işyerlerimiz sekmesinden kontrol edin aksi takdir de para puan kazanamazsınız.)
Alışveriş bedelini üye işyerine banka kredi kartı veya nakit ödeme ile yaparsınız. Üye işyerimizdeki yetkiliye Petromatik Club üyesi olduğunuzu söyleyiniz, Para puanınızı işletirsiniz. Aynı anda sms mesajı ile Ne kadar para puan eklendiği bilgisi sisteme kayıtlı telefon numaranıza gelir. 
Her alışverişte İşlem anında Para puan Club üyesi hesabına eklenir, Kazandığı para puanları 48 saat sonra veya üye işyerinin itirazı varsa yapılan mutabakat sonucunda kullanıma açılır. Üye işyerinin sehven Yanlışlıkla fazla veya eksik rakam girme olasılığı göz önünde bulundurduğumuz için 48 saat süre kullanma yetkisi veremiyoruz anlayışınız için teşekkür ederiz.
 
Petromatik Club para puanlarımı nasıl sorgularım?
Size özel hazırlanmış uygulamamızda bulunan Sanal kartınızın bulunduğu Profil sayfanızda işlem detayları sekmesinden; Hangi üye işyerimizden alışveriş yaptığınızı, kazanmış olduğunuz para puanlarınızı Hangi üye işyerimizde harcadığınızı, gelen ve giden tüm Para puan transferlerinizi, Ayrıca hediye olarak kazandığınız para puanları, kısacası yapılan tüm işlemlerinizi tarih ve saat bilgileri ile birlikte 7/24 inceleyebilirsiniz.
 
Petromatik Club para puanlarımı nasıl harcarım?
Para puanınızı, sadece Petromatik Club üye iş yerlerinde harcayabilirsiniz.
Üye işyerinde, ödemenizi yapmadan önce yetkiliye; Para puanınızla ödeme yapmak istediğini söyleyiniz. Cep telefonunu yetkili ile paylaşınız. Kasa yetkilisi, sisteme giriş yaptığında size harcanacak olan para puan miktarının yazılı olduğu sms ile onay kodu gelecektir. Gelen onay kodunu yetkiliye bildirdiğinizde sistem onay kodunu kabul eder ve para puan ile harcamanızı gerçekleştirirsiniz.
 
Petromatik Club kartı nerelerde kullanabilirim?
Web Sitemizde Bulunan üye işyerlerimiz sekmesini tıklayarak sayfada bulunan Birçok sektörden Tüm üye işyerlerimizi inceleyebilirsiniz. Üye işyerleri ve indirim oranları için üye işyerleri bölümünü ziyaret ediniz.
 https://petromatik.club/Firma/Firma.aspx
 
İkinci Kısım Üye işyerleri İçin
 
Petromatik Club Üye İşyeri Ortak kart sistemi nedir?
“ Her sektör’ den Üye işyerlerimiz için hayatı kolaylaştıran, yeni nesil çözüm Sadakat Kart”
Petromatik Club tek veya şubeli işletmelerin kolayca kullanabileceği, Ekstra maliyet olmadan ihtiyaçlarını karşılayan, sürekli kendini geliştiren yeni nesil Ortak kart sadakat sistemidir.
 
Biz, bir firmaya veya bir sektöre değil her sektöre hizmet ediyoruz, Sadakat sistemlerinde kullanım alanı genişledikçe başarılı olabileceğine inanıyoruz.
Müşterilerinizin bir sektör firmasında değil, birçok sektör firmasında, birçok üye işyerinde mutlu karşılamak, mutlu uğurlamak. Bunu sağlayabilmek için tüm ihtiyaçları karşılayan, sorunsuz işleyen kullanımı kolay bir sistem geliştirdik.
Dünya gelişirken, yeni teknoloji platformları ve rakipler ortaya çıkarken işletmelerin teknolojiye ayak uydurabilmesi ve müşterilerine sürekli yakın kalabilmesini sağlamak için çalışıyoruz.
 
Müşterilerinize Sunduğunuz Kaliteyi, cana yakınlığını biz geliştiremeyiz fakat kullanımı kolay sadakat programı ve mobil uygulamalarımız ile rekabette bir adım önde olmanızı, bu sayede müşterilerinizi müdavimleriniz haline getirebilmenizi sağlayabiliriz.
Tüm işletmelerin Petromatik Club sayesinde artık sıfıra yakın maliyetler ile sektörün en yeni ve en üstün teknolojilerini kullanabilmesini sağlamaktan ve bu teknolojiler sayesinde gelişimlerini izlemekten heyecan duyuyoruz.
 
Her kesime hitap eden, ihtiyaç odaklı, güvenli
Her sektörde Geçerli,  avantajlı alışveriş İmkanı
7/24 masrafsız Para puan transfer özellği
Kart veya İşlem ücreti, aidat ve faizi olmayan,
Her işlemi Telefon ile yapan Sadakat E-kart
 
Tüm bireylerin Ücretsiz olarak kullanabileceği,
Akıllı Teknolojiler ile insanların hayatlarını kolaylaştırmayı ve pratik çözümler sunmayı hedefler, Binlerce Yeni Müşteri Kazandırır,
Sadık Müşterilerinizin Olmasını Sağlar, Sizden Alışveriş Yaparak Para puan Kazanan Müşteriler, Para puanlarını Harcamak İçin Tekrar Sizin Firmanızı Seçer, Üye İşyerleri İnternet Sitesinde Yer alarak binlerce Kişiye Ücretsiz ve Etkili Reklamlar Yapar,
Firma ve Marka Değerinizi Arttırır, Bölgenizdeki Diğer Üye İşyerleri ile İşbirliği Yapmanızı Sağlar, Tüm Üyelerimiz Verdiğiniz İndirimden Bilgilendirilir, Bu Sebeple İndirimli Alışveriş Yapmak İçin ve Topladığı Para puanları kullanmak için sizin Firmanızı Tercih Eder, Hiç bir maliyet olmadan Cirolarınız ve Kazancınız Artar.
 
Anlaşmalı üye iş yerlerinden Para puan kazandıran Kazandırdığı para puanları her sektörden Tüm üye işyerinde alışveriş yapmak için kullandıran sistemdir.
 
Petromatik Club Üyelerin Sisteme Dahil Olarak Üye İşyerlerinden Yaptıkları Alışverişlerde, Para puan Kazandığı, Kazandıkları Bu Para puanları Bir Sonraki Alışverişinde Üye İşyerlerinde Kullanabildiği, Bu Sayede Üye İşyerlerinin Ticaretini Arttırarak Kazanç Sağladıkları Bir Sistemdir.
 
Hangi Firmalar  Petromatik Club Üye işyeri olabilir?
Akaryakıttan, Doktor’a, Market’ten, Giyime, Beyaz eşya’ dan, Kişisel bakıma, Kuru Temizleme’ den, Elektrikçiye, Restorandan, Otomotiv’e Eğitim’den Spor’ a  ve sayamadığımız  Sektörlerden Firmalar Üye İşyeri Olabilirler.
 
Petromatik Club Üye iş yeri olmak neler kazandırır?
Binlerce Yeni Müşteri Kazandırır, Sadık Müşterilerinizin Olmasını Sağlar, Sizden Alışveriş Yaparak Para puan Kazanan Müşteriler, Para puanlarını Harcamak İçin Tekrar Sizin Firmanızı Seçer,
Üye İşyerleri İnternet Sitesinde Yer alarak 10,000 lerce Kişiye Ücretsiz ve Etkili Reklamlar Yapar, Firma ve Marka Değerinizi Arttırır, Bölgenizdeki Diğer Üye İşyerleri ile İşbirliği Yapmanızı Sağlar, Tüm Üyelerimiz Verdiğiniz İndirimden Bilgilendirilir,
Bu Sebeple İndirimli Alışveriş Yapmak İçin ve Topladığı Para puanları kullanmak için sizin Firmanızı Tercih Eder. Hiç bir maliyet olmadan Cirolarınız ve Kazancınız Artar. 
 
Petromatik club Üye iş yeri olmak ücretli midir?
Firmanız için Ciddi Ödemeler Yaparak ve Bir O Kadarda Reklam Ücreti Ödeyerek Kurabileceğiniz Bu Sistemde üye iş yerimiz olup,  Hemen Kazanmaya Başlarsınız. Üye Olduktan Sonra Firmanıza Verilen Firmanızın logosu eklenmiş Tanıtım Broşürleri, ve Broşür Standı, Tanıtıcı Dön kartlar, Masaüstü Reklam Panosu, Üye İş yeri Kapı Stickeri ve Petromatik Club İçin Çok Küçük Bir Ücret Ödersiniz. (Dilerseniz kendiniz yaptırabilirsiniz)
Ayrıca Dilerseniz yıllık sabit veya Her alışveriş tutarı için Sektörlere özel Birlikte belirleyeceğimiz % oran üzerinden belirlenen Komisyonu 15 günde bir ödersiniz.
 
Nasıl Petromatik Club üye işyeri olurum?
0 850 833 55 47 Nolu Çağrı merkezimizi arayınız, Karşılıklı Olarak Firmanızın Club üyelerine Vereceği (İndirim) Para puan Oranı, Sisteme Ödeyeceğiniz Komisyon oranı Referans olarak sisteme dahil edeceğiniz üyelerin başka petromatik Club Üye işyerlerinden yaptığı Alışverişler’ den Kazanacağınız komisyon oranları Belirlenir. Petromatik Club Sistemine Sözleşme İmzası Sonrası Katılarak Üye İş yerimiz Olursunuz.
Üye İş yeri Kaydınız dan Sonra, Firmanıza; Tanıtım ve Üyelik Broşürü, Broşür Standı,
Tanıtıcı Dön kartlar, Masaüstü Reklam Panosu, Üye İş yeri Kapı stickeri Verilerek Üye İş yeri Reklamlarınızı Yapmaya Başlarsınız.
Firma Üyeliğiniz Sonrası İnternet Sitesi Üye İşyeri Bölümünde Firmanızı Tanıtıcı Tüm Bilgiler.
Size Özel Sayfaya Girilerek İnternet Reklamlarınız Başlar. Petromatik Club Üyeleri İnternet Sitesinden Kazançlı Alışveriş Yapabileceği Tüm Üye Firmaları ve (İndirimlerini) uygulayacağı Para puan Oranını Görürler.
 
Petromatik Club sistemi Nasıl işler?
Üyeliğiniz Sonrasında Mevcut Müşterilerinizi sisteme dahil etmeniz Düşünürseniz Sizler için size bir referans kodu oluşturur. Sizin tarafınızdan sisteme kazandırılan Yeni Petromatik Club üyesi sisteme kayıt olurken sizin referans kodunuzu girer ve üyeliğini gerçekleştirebilir. 
Üyelik Sonrasında Artık Müşterilerinizin Sizden Yaptıkları Alışverişlerde Para puan Kazanmalarını Sağlarsınız. Böylelikle Sadık Müşteriler Oluşturursunuz. Müşterileriniz Kazandığı Para puanları Harcamak İçin Tekrar Size Gelirler.
Sisteme Kazandırdığınız Petromatik Club Üyesi Müşterilerinize Ekstradan Başkaca Sektörlerdeki Petromatik Club Üye İşyerlerimizde de Alışveriş Yaparak Para puan Kazanmalarını Sağlarsınız, Müşterilerinize Hem Kendi Firmanızda Hem Başka Sektörlerdeki Firmalarda Para puan Toplatarak Memnuniyet Oluşturursunuz.
Her Sektörden Üye Firmalar Kendi Müşterilerini Sisteme Dâhil Ederler. Bu Sayede Firmalar Birbirlerine Müşterilerini Yönlendirerek Bölgesel İşbirliği İçerisinde Ortak Reklam Yaparlar. Yeni Müşteriler Elde Ederler.
Büyük Bir Ticaret Ağı Oluşur Hem Ücretsiz Reklam Yapmış Olursunuz. Hem de Bu ticaret ağında Otomatikman Petromatik Club üyelerinin Alışveriş Yapacağı Tercih Edilen Üye İşyeri Konumuna Gelirsiniz.
Her üye işyerinin sisteme kazandırdığı Her Üye için Profil Sayfasında Sistem tarafından sanal kart, Kart numarası oluşturur ve üye Profil sayfasına ekler, ”Referans koduna göre”  Tasarlanmış sanal kart Eklenir.
 
Petromatik club Üye işyeri ekstradan Kazanç elde eder mi ?
Petromatik Club Üye İşyerleri Kendi  Referans kodu ile sisteme kayıt olan Petromatik Club Üyesinin Diğer Üye İşyerlerinden Yaptığı Alışverişlerden, Yapılacak olan üye işyeri sözleşmesinde belirlenen Komisyon Oranlarında Ekstra Kazanç Elde Eder.
Bu Sebeple Ne Kadar Erken ve Çok Kişiyi Üye Yaparsanız O Kadar Daha Çok Ekstra Kazanç Elde Edersiniz.
 
Saygılarımızla 
Petromatik Club Ekibi

Projemizi Destekleyen Web sitelerimiz ve Reklam Kanallarımız:
https://www.petromatik.com

https://www.safealock.com
https://www.petrolpiyasasi.com.tr
https://www.petrotvkanal.com
http://www.petroradyo.com