Petromatik Nedir

Petromatik; Sivil Toplum Örgütleri üyeleri  Başta olmak üzere, Tüm Meslek Grupları üyeleri, Tüm dernek üyeleri, Özel Tüzel şirket Yönetici ve Personellerini Ev hanımlarının,12 yaş üstü Çocuklarımızın kullana bileceği  Kullanıcılar arasında 7/24 Masrafsız para transferi yapma imkanı bulunan Akıllı ödeme teknolojileri ile  insanların hayatlarını kolaylaştırmayı ve pratik çözümler sunmayı hedefleyen,  anlaşmalı üye iş yerlerinden avantajlı alışveriş yapmak için kullanılan ön ödemeli karttır.


Kullanıcıların güvenli ve basit bir ödeme aracı olarak kullanabilecekleri e-para, özellikle yaygınlaşan e-ticaret ile daha da önem kazanmaya başladı. Hem nakit hem de banka kartının avantajlarını beraberinde taşıyan e-para konusunda bugün Türkiye’de lisanslı hizmet veren şirket sayısı ise oldukça sınırlı. Çözüm ortağımız ‘Birleşik Ödeme Hizmetleri ve E-Para A.Ş.’ ise akıllı ödeme teknolojileri konusunda ilk firmaların başında geliyor.


Yükleme Kanalları

Petromatik.com’dan kredi ve banka kartı ile kart numarası veya barkod numarası girilerek bakiye yüklemesi yapılabiliyor. Bu servis ‘Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş’ tarafından temin edilmektedir.

 

PTT vezneleri (4.500 adet) ve Vakıfbank ATM’leri (3.800 adet) kanallarından da fiziksel kart ile nakit karşılığında yükleme yapılabilmektedir. 


Ayrıca Kıssa bir süre içinde Petromatik Çözüm ortağı Albaraka Türk katılım bankası şubelerinde ve ATM lerinde Bakiye yüklemesi yapılacaktır.


Üye iş yerlerimize özel Vera delta yazar kasa pos cihaz bedeli ve sisteme katılım Ücreti Çözüm ortağımız Albaraka Türk katılım bankası tarafından 1,2,3 aya kadar sıfır Kar payı ile peşin fiyatlarından yararlanma imkanı olup , 4 aya % 0.37  -- 5 aya % 0.59 -- 6 aya % 0.80 7 aya % 0.96  --  8 aya % 1.08  -- 9 aya % 1.18  -- 10 aya kadar  1.27 kar payı ile  Cihaz ve Sisteme Katılım finansını kullanabilmektedir. 


Üye iş yerlerimiz sekmesinden tüm üye iş yerlerimizi öğrenebilir, logomuzu gördüğünüz tüm iş yerlerinde avantajlı bir şekilde Petromatik kartınızı kullanabilirsiniz.


"İşlemleriniz 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun çerçevesinde BDDK tarafından faaliyet izni verilen Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. aracılığıyla gerçekleştirilmektedir."


 ''Petromatik Destek Ekibi'